Vakuová balička OPTIMA

Kód: 15122
Neohodnoceno
Značka: Lavezzini
59 774 Kč 49 400 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

OPTIMA. Těsnící lišta 350mm - Kompaktní rozměry, vynikající technické parametry, celonerezové provedení vhodné pro profesionální gastronomické provozy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model Lavezzini Optima je navržen jako vstup do světa profesionálních vakuových komorových baliček. Výkonná zařízení výrobce Lavezzini jsou vhodná pro variabilní nasazení nejen v potravinářském průmyslu.

Model Optima je snadno rozpoznán pro svou vysoce kvalitní strukturu(rám vnějšího víka je z ušlechtilé oceli), extrémně vysokou pracovní kapacitu a především pro svou velice výhodnou pořizovací cenu. Vakuová balička má velice jednoduchou ale spolehlivou elektroniku. Může pracovat s různými druhy vakuových sáčku, vakuovat externí nádoby. Zesílená nerezová ocel, vakuovací komora s těsnící lištou je jednoduše vyjímatelná pro snadnou údržbu. Uvnitř vakuové komory se nachází speciální snadno odnímatelná deska, která slouží ke správnému umístění produktu a zkrácení doby trvání vakuovacího cyklu. Šikmá vložka slouží k vakuování tekutin.

Celkový rozměr – 420x530x400 H
Velikost komory – 360X400X190 H
Těsnící lišta – mm 350
Vývěva – Q = 8/9.6 m3/h-OIL
Hmotnost – 40 Kg
Absorpce – W 450
Napětí – 230 V/50-60 Hz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Lavezzini vyrábí vakuové baličky s externím odsáváním, které jsou vybaveny olejovou nebo bez olejovou pumpou a komorové vakuové baličky výhradně s olejovou pumpou. Modely s olejovou pumpou se vyznačují vysokou výkonností a zejména stabilním výkonem při vysokém zatížení. Menší typy baliček jsou vhodné zejména pro vakuové balení potravin s nižším obsahem vody a bez podílu sypkých materiálů. Tekuté a sypké materiály lze vakuovat v komorových baličkách. Produktová řada nabízí vakuové baličky pro nenáročné občasné použití až po špičkové vakuové stroje do nejnáročnějších potravinářských a gastronomických provozů. Vybrané modely je možné doplnit speciálním gastro nástavcem pro vakuování potravin v gastronádobách se speciálním víkem vybaveným ventilem a těsněním.