Zkušenosti

Realizovali jsme celou řadu projektů od bistra po velkokapacitní kuchyni. Od dílčích dodávek jednotlivých komponentů po kompletní stravovací provozy.

Efektivita 
Každé pracoviště musíme být maximálně efektivní ať už z důvodu rychlosti tak úspory energií. Díky roku 2022 se stávají energeticky efektivní kuchyňská řešení nezbytnou nutností.

Normy
Hygienické normy jsou pro nás až na prvním místě. Celá naše činnost se řídí dodržováním zákonů a norem. 

Projekt

Nový provoz nebo rekonstrukce?

Ať už se jedná o zcela nový provoz nebo rekonstrukce stávající je nutné zpracovat kvalitní projekt. Tak jako každý obor má gastronomie svá specifika, normy a pravidla.
Při dodržení výše zmíněných musíme rovněž uvažovat logicky a hlavně ekonomicky. Je třeba ušetřit zbytečnou práci a každý pohyb navíc. Zkrátka udělat pracoviště příjemné a efektivní.

Rádi Vám pomůžeme vypracovat i Váš projekt. Přizpůsobíme ho Vašim přáním a požadavkům a přitom zajistíme dodržení všech požadovaných norem. 

Poradíme a dokážeme najít řešení právě pro Váš provoz.

Velkokapacitní jídelna má jiné požadavky než špičková restaurace. 

Rádi Vám zpracujeme projekt na míru, nejdeme rovněž řešení i po dle Vašich cenových představ. 

Ozvěte se nám ještě dnes ohledně nezávislé konzultace.

Dodávka & Servis

Dodat zboží v požadovaném množství včas, je stále větší problém. Spolupracujeme s těmi nejlepšími v oboru. Jedná se převážně o evropské výrobce. Předcházíme tím možným logistickým komplikacím. 

Servis 
a jeho dostupnost je to nejdůležitější. Spolehnout se na rychlé a kvalitní řešení případných nesnází. Zkrátka vědět, že se o nás můžete opřít. 

Dodávky spotřebního zboží Just in Time
Ať už se jedná o pravidelné nebo neočekávané situace přistupujeme k zákazníkovým potřebám vždy individuálně a podle jeho přání. Nemusíte shánět mycí prostředky v regálech obchodních center, když je máte vždy a včas doručené k Vašim dveřím.

Stolování a mnohem více…

Nenabízíme pouze technologie a kuchyňské celky. Samozřejmostí je i stolování jako porcelán, příbory, sklo.
Jedná se, ale o i komplexní vybavení gastronomickým inventářem. Ať už se jedná o hrnce, gastronádoby, mycí prostředky, nádoby pro skladování, regálové systémy, bufetové systémy, nábytek, ubrusy. 

Zkrátka jsme schopni Vám nabídnout do každého prostoru ten pravý talíř, skleničku, ale i rendlík nebo pánvičku ;-).

Nebojte se nás kontaktovat, rádi Vám představíme a vyvzorujeme to nejlepší co světová gastronomie nabízí. 

Servis 
a jeho dostupnost je to nejdůležitější. Spolehnout se na rychlé a kvalitní řešení případných nesnází. Zkrátka vědět, že se o nás můžete opřít. Klademe důraz na zemi původu námi dodávaného zařízení. Soustředíme se na evropské dodavatele, tím zajistíme dostupnosti i kvalitu.

Dodávky spotřebního zboží Just in Time
Ať už se jedná o pravidelné nebo neočekávané situace přistupujeme k zákazníkovým potřebám vždy individuálně a podle jeho přání. Nemusíte shánět mycí prostředky v regálech obchodních center, když je máte vždy a včas doručené k Vašim dveřím.