Chladící pultová panoramatická vitrína RT-93L (obslužná/samoobslužná) s ventilovaným chlazením, v elegantním černém provedení určena k prezentaci, uskladnění a prodeji potravin. Vitrína je ze čtyř stran prosklená (dvojitá izolovaná skla) s intenzivním LED osvětlením umístěným v rozích (neohřívá vnitřní prostor a výrazně napomáhají prezentaci a prodeji ve všech patrech). Přední a zadní křídlové dveře. Ovládána digitálním regulátorem s displejem zobrazujícím teplotu. Ventilovaný chladící systém s automatickým odtáváním. Vybavena 3 výškově nastavitelnými skleněnými policemi. Nastavitelné nožičky.
Vitrína chladící RT-93L
17 545,00 Kč 14 500,00 Kč bez DPH
Chladící pultová panoramatická vitrína RT-93L (obslužná/samoobslužná) s ventilovaným chlazením, v elegantním černém provedení určena k prezentaci, uskladnění a prodeji potravin.
Katalogové číslo: 6174003
Kategorie: Chladící pultové vitríny, Uncategorized
| Příkon | 200 W |
|---|---|
| Šířka | 429 mm |
| Hloubka | 458 mm |
| Výška | 1004 mm |
| Provedení | černý lak |
| Hmotnost | 47 kg |
| Chladivo | R600a |
| Chlazení ventilované | ano |
| Klimatická třída | 4 |
| Objem | 93 litrů |
| Odmrazování | automatické |
| Ovládání | digitální |
| Regulace teploty | ano |
| Teplotní rozsah | +2 °C až +8 °C |
| Vnitřní osvětlení | ano – LED |
| Výškově nastavitelné | ano |
Related Products
20 545,80 Kč 16 980,00 Kč bez DPH


