Chladicí panoramatická vitrína RT-78L-8 v elegantním nerezovém provedení určena k prezentaci, uskladnění a prodeji potravin. Vitrína je ze čtyř stran prosklená (dvojitá izolovaná skla) s intenzivním 4x LED rohovým osvětlením, která neohřívá vnitřní prostor a výrazně napomáhají prezentaci a prodeji ve všech patrech. Ovládána digitálním regulátorem s displejem zobrazujícím teploty. Systém automatického odtávání, masivní chromové police (výškově stavitelné). Nastavitelné nožičky.
Vitrína chladící RT-78L-8 nerez
18 029,00 Kč 14 900,00 Kč bez DPH
Chladicí panoramatická vitrína RT-78L-8 v elegantním nerezovém provedení určena k prezentaci, uskladnění a prodeji potravin…
Katalogové číslo: 6174004
Kategorie: Chladící pultové vitríny, Uncategorized
| Příkon | 180 W |
|---|---|
| Dvojité sklo | ano |
| Šířka | 430 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Výška | 986 mm |
| Provedení | nerezové |
| Hmotnost | 40,5 kg |
| Nastavitelné nožičky | ano |
| Chladivo | R600 |
| Chlazení ventilované | ano |
| Klimatická třída | 4 |
| Objem | 78 litrů |
| Odmrazování | automatické |
| Ovládání | digitální |
| Regulace teploty | ano |
| Teplotní rozsah | 0-12℃ |
| Vnitřní osvětlení | ano – LED |
| Výškově nastavitelné | ano |
Related Products
20 545,80 Kč 16 980,00 Kč bez DPH


