| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
|---|---|
| Příkon | 140 W |
| Šířka | 480 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Výška | 1030 mm |
| Provedení | černý lak / sklo |
| Hmotnost | 39 kg |
| Chladivo | R134a |
| Druh chlazení | ventilované |
| Kapacita | 72 l |
| Osvětlení | ano |
| Počet dveří / roštů | 1 (prosklené) |
| Ovládání | elektronické s displejem |
| Počet polic | 2 (rotační) |
| Provedení dveří | křídlové |
| Regulace teploty | +2°/+12 °C |
| Rozměr police | průmer 315 mm |
| Teplota okolí (min./max.) | +16/+32°C |
| Typ vitríny | chladící |
| Zámek dveří | ne |
| Způsob odtávání | automatické |
Save commercial CDC-75L
20 449,00 Kč 16 900,00 Kč bez DPH
Katalogové číslo: 6174057
Kategorie: Cukrářské chladící


