| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
|---|---|
| Příkon | 450 W |
| Šířka | 695 mm |
| Hloubka | 695 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Provedení | nerez / sklo |
| Hmotnost | 127 kg |
| Chladivo | R134a |
| Druh chlazení | ventilované |
| Kapacita | 400 l |
| Osvětlení | ano |
| Počet dveří / roštů | 1 (prosklené) |
| Ovládání | elektronické s displejem |
| Počet polic | 5 (4 stavitelné) |
| Provedení dveří | křídlové |
| Regulace teploty | +2°/+12 °C |
| Rozměr police | průmer 530 mm |
| Teplota okolí (min./max.) | +16/+32°C |
| Typ vitríny | chladící |
| Zámek dveří | ne |
| Způsob odtávání | automatické |
Chladící panoramatická vitrína ARC-400R
51 909,00 Kč 42 900,00 Kč bez DPH
Katalogové číslo: 6174015
Kategorie: Cukrářské chladící


