- obsah : 558 l
- 720 x 620 x 2077 mm
- +4°C/+10°C
- vhkost : 70%
Chladící cukrářská skříň WALL WPS 500V 558 L
179 443,00 Kč 148 300,00 Kč bez DPH
Elegantní chladící přístěnná cukrářská skříň SILFER, řady WALL, model WPS550V (558 L), určena pro kvalitní prezentaci a uchovávání dortů a zákusků v ideálním klimatu. Skříň s vestavěným chlazením je v elegantním celokovovém provedení (Al hranatý prof
Katalogové číslo: 6174520
Kategorie: Cukrářské chladící
| Napájení | 230 V |
|---|---|
| Příkon | 700 W |
| Šířka | 720 mm |
| Hloubka | 620 mm |
| Výška | 2077 mm |
| Hmotnost | 168 kg |
| Automatické odtávání | ano (včetně odpařování kondenzátu) |
| Chladivo | R134a |
| Nemlživé sklo | ano |
| Objem | 558 |
| Ovládání | elektronické + display |
| Počet polic | 8 (polohovatelných) |
| Osvětlení vnitřního prostoru | LED (2×3000 lm) |
| Počet dveří | 1 (prosklené) |
| Pojízdné provedení | ne |
| Provedení pláště | Al profil (s eloxovanou úpravou) |
| Regulace teploty | +4 až +10 |
| Rozměr police | 560 x 440 mm (skleněné) |
| Rozsah vlhkosti | 70% |
| Sklo | celoprosklenná (panoramatická) |
| Typ chlazení | ventilované |


