Celonerezové provedení, 4 hluboké zásuvky pro GN 1/1,
nerezová pracovní deska bez zadního lemu. Rozsah teplot 0 až 10°C.
Model je dodáván bez GN.
- Materiál: nerez
- Linie: 700
- Šířka: 900 mm
38 599,00 Kč 31 900,00 Kč bez DPH
Celonerezové provedení, 4 hluboké zásuvky pro GN 1/1, nerezová pracovní deska bez zadního lemu. Rozsah teplot 0 až 10°C. Model je dodáván bez GN.
Celonerezové provedení, 4 hluboké zásuvky pro GN 1/1,
nerezová pracovní deska bez zadního lemu. Rozsah teplot 0 až 10°C.
Model je dodáván bez GN.
| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
|---|---|
| Příkon | 250 W |
| Délka | 900 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Výška | 880 mm |
| Hmotnost | 85 kg |
| Chladivo | R290a |
| Druh chlazení | ventilované |
| Ovládání | elektronické s displejem |
| Počet dveří / roštů | 0 / 0 |
| Počet sekcí | 2 |
| Počet zásuvek | 4 |
| Pracovní plocha desky | nerez |
| Provedení vnitřní / vnější | nerez / nerez |
| Regulace teploty | +2°/+8 °C |
| Rozměr police | – |
| Rozměr zásuvek GN 1/1 | 303 x 540, h=140 |
| Teplota okolí (min./max.) | 0/+38°C |
| Typ stolu | chladící |
| Vrchní hygienický zákryt | ne |
| Vrchní úložný prostor | – |
| Vrchní výklopný zýkryt | ne |
| Způsob odtávání | automatické |