Celonerezové provedení se zásuvkami pro GN1/1 a vrchní nerezovou pracovní deskou bez zadního lemu. Rozsah teplot je 0 až 10°C.
Model je dodáván bez GN.
- Materiál: nerez
- Linie: 700
- Délka: 1365 mm
54 329,00 Kč 44 900,00 Kč bez DPH
Celonerezové provedení se zásuvkami pro GN1/1 a vrchní nerezovou pracovní deskou bez zadního lemu. Rozsah teplot je 0 až 10°C. Model je dodáván bez GN.
Celonerezové provedení se zásuvkami pro GN1/1 a vrchní nerezovou pracovní deskou bez zadního lemu. Rozsah teplot je 0 až 10°C.
Model je dodáván bez GN.
| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
|---|---|
| Příkon | 300 W |
| Délka | 1365 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Výška | 880 mm |
| Hmotnost | 110 kg |
| Chladivo | R290a |
| Druh chlazení | ventilované |
| Ovládání | elektronické s displejem |
| Počet dveří / roštů | 0 / 0 |
| Počet sekcí | 3 |
| Počet zásuvek | 6 |
| Pracovní plocha desky | nerez |
| Provedení vnitřní / vnější | nerez / nerez |
| Regulace teploty | +2°/+8 °C |
| Rozměr police | – |
| Rozměr zásuvek GN 1/1 | 303 x 540, h=140 |
| Teplota okolí (min./max.) | 0/+38°C |
| Typ stolu | chladící |
| Vrchní hygienický zákryt | ne |
| Vrchní úložný prostor | – |
| Vrchní výklopný zýkryt | ne |
| Způsob odtávání | automatické |