Zařízení slouží k opékání uzenin. Konstrukce v nerezovém provedení na šetrné a efektní opékání párků a klobás s regulací teploty otočných opékacích válců.
- Materiál: nerez
- Délka válce: 460mm
- Počet válců: 9x
27 891,00 Kč 23 050,41 Kč bez DPH
Zařízení slouží k opékání uzenin. Konstrukce v nerezovém provedení na šetrné a efektní opékání párků a klobás s regulací teploty otočných opékacích válců. Model W 32/9 S v provedení s dvojí regulací teploty
Zařízení slouží k opékání uzenin. Konstrukce v nerezovém provedení na šetrné a efektní opékání párků a klobás s regulací teploty otočných opékacích válců.
| Napájení | 230 V |
|---|---|
| Příkon | 1,65 kW |
| Šířka | 560 mm |
| Hloubka | 375 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hmotnost | 9 kg |
| Kontrolka chodu | ano |
| Materiál válečků | nerez |
| Šířka válečků | 460 mm |
| Odkapní nádobka | ano |
| Počet otočných opékacích válců | 9 |
| Provedení pláště | nerez |
| Regulace ohřevu párků | termostatem |