Zařízení slouží k opékání uzenin. Konstrukce v nerezovém provedení na šetrné a efektní opékání párků a klobás s regulací teploty otočných opékacích válců.
- Materiál: nerez
- Délka válce: 460mm
- Počet válců: 7x
24 442,00 Kč 20 200,00 Kč bez DPH
Zařízení slouží k opékání uzenin. Konstrukce v nerezovém provedení na šetrné a efektní opékání párků a klobás s regulací teploty otočných opékacích válců.
Zařízení slouží k opékání uzenin. Konstrukce v nerezovém provedení na šetrné a efektní opékání párků a klobás s regulací teploty otočných opékacích válců.
| Napájení | 230 V |
|---|---|
| Příkon | 1,35 kW |
| Šířka | 560 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hmotnost | 8 kg |
| Kontrolka chodu | ano |
| Materiál válečků | nerez |
| Šířka válečků | 460 mm |
| Odkapní nádobka | ano |
| Počet otočných opékacích válců | 7 |
| Provedení pláště | nerez |
| Regulace ohřevu párků | termostatem |