- Objem: 420, 506 l
- Vnitřní / vnější: nerez
- Typ chlazení: ventilované
Unifrigor BSX-135/2DM (2x dveře, š=461 mm)
88 209,00 Kč 72 900,00 Kč bez DPH
Barový chladící stůl BSX (linie 700) – v celonerezovém provedení s vestavěným agregátem (standardně vlevo), dvířky a bez vrchní prac.desky. Všechny modely je možno osadit zásuvkovými sety na nápoje „X-2Z“(2x hluboké zásuvky), nebo sestavou „X-3Z” (3x
Katalogové číslo: 6180223
Kategorie: Barové a výčepní stoly
| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
|---|---|
| Příkon | 381 W |
| Délka | 1350 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Výška | 850 mm |
| Provedení | celonerezové |
| Hmotnost | 101 kg |
| Osazeno pracovní deskou | ne |
| Chladivo CFC | R-290 |
| Druh chlazení | ventilované |
| Obsah | 420 litrů |
| Ovládání | elektronické s displejem |
| Počet dveří | 2 |
| Počet polic v sekci | 1 ks |
| Pracovní teplota | +2°/+8 °C |
| Rozměry dveří | 461 x 790 mm |
| Šířka agregátu | 340 mm |


