Chladicí barové stoly RBPD / RBPS-220E, 212E, 230E a 222 E vyrobeny v celonerezovém provedení (AISI 304) s prolisovanou pracovní deskou, odkapní plochou
(950 x 250 mm) a dvoudřezem 2x (300 x 500 x 300 mm) nad sekcí s agregátem a úložným prostorem umístěnými vpravo nebo vlevo (dle verze S/D). Digitální
ovládání s displejem, ventilované chlazení, automatické odtávání (připojení na odpad). Vybaveny hlubokými zásuvkami pro nápoje, nebo s dvířky (prostor pro Keg sud).
Příplatkově lze doplnit prostor o vnitřní úložnou policí na nápoje a zámky dveří nebo zásuvek. Baterie ke dřezu a výčepní zařízení (pípa) není v ceně stolu!
RBPS-220E (2 sekce/délka 1950mm)
90 629,00 Kč 74 900,00 Kč bez DPH
Chladící barové stoly RBPD / RBPS-220E, 212E, 230E a 222 E vyrobeny v celonerezovém provedení (AISI 304) s prolisovanou pracovní deskou, odkapní plochou (950 x 250 mm) a dvoudřezem 2x (300 x 500 x…
Katalogové číslo: 6090073L
Kategorie: Barové a výčepní stoly
| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
|---|---|
| Délka | 1950 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Výška | 930 mm |
| Provedení | nerezové |
| Hmotnost | 210 kg |
| Agregát umístěn | vlevo |
| Chladivo CFC | R404a |
| Dřez (300 x 500 x 300 mm) | 2x |
| Druh chlazení | ventilované |
| Dveře | 2 |
| Odkapová plocha | ano |
| Ovládání | elektronické + display |
| Počet sekcí | 2 |
| Pracovní deska nerez | ano |
| Pracovní teplota | +2°/+8 °C |
| Zásuvky | ne |


