Automatický s mechanickým nastavením parametrů
regenerace (dle data/času). Náplň pryskyřice 6,5 litrů.
Maximální průtok 30l/min. Max. teplota vody: 40°C.
Připojení vody: 3/4´´. * Kapacita mezi regeneracemi (l).
Změkčovač vody MS-1950 King
10 878,00 Kč 8 990,08 Kč bez DPH
Automatický s mechanickým nastavením parametrů regenerace (dle data/času). Náplň pryskyřice 6,5 litrů. Maximální průtok 30l/min. Max. teplota vody: 40°C. Připojení vody: 3/4´´. * Kapacita mezi regeneracemi (l).
Katalogové číslo: 8640504
Kategorie: Změkčovače vody
| Napájení | 230 V |
|---|---|
| Šířka | 280 mm |
| Hloubka | 410 mm |
| Výška | 535 mm |
| Hmotnost | 11 kg |
| Množství upravené vody (10°dh) | 1950 l |
| Množství pryskyřice | 6,5 l |
| Kapacita zásobníku | 15 kg (voda+sůl) |
| Max. průtok vody | 0 – 30 (75) l/min |
| Max. teplota vstupní vody | do 40°C |
| Pracovní tlak | 1,5-6 bar |
| Připojení | 3/4" |
| Spotřeba tabletové soli | 1 kg |


