Výrobník/výřič horké čokolády. Kohout pro dávkování, regulace teploty 0 až 90°C, odkapová plocha pod kohoutem.
- Zařízení na objednávku
- Obsah : 5 litrů
- Materiál: nerez, plast
- Výkon: 900 W
- Regulace: 0° – 90°C
17 908,00 Kč 14 800,00 Kč bez DPH
Výrobník/výřič horké čokolády. Kohout pro dávkování, regulace teploty 0 až 90°C, odkapová plocha pod kohoutem. Zařízení na objednávku
Výrobník/výřič horké čokolády. Kohout pro dávkování, regulace teploty 0 až 90°C, odkapová plocha pod kohoutem.
| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
|---|---|
| Příkon | 900 W |
| Šířka | 230 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Výška | 500 mm |
| Provedení | Nerez / plast |
| Hmotnost | 8 kg |
| Druh chladícího systému | vodní lázěň |
| Kapacita | 1×5 litry |
| Regulace | nastavitelný termostat |
| Systém míchání | šnekový |