Celonerezové provedení, odkapová miska, kontaktní plocha – ocelová grilovací deska se zvýšenými zády a okraji desky.
* zemní plyn G20, (propan-butan G30/G31)
- Materiál: nerez
- Ovládání: mechanické
- Zapalování: piezzo
12 705,00 Kč 10 500,00 Kč bez DPH
Celonerezové provedení, odkapová miska, kontaktní plocha – ocelová grilovací deska se zvýšenými zády a okraji desky. * zemní plyn G20, (propan-butan G30/G31)
Celonerezové provedení, odkapová miska, kontaktní plocha – ocelová grilovací deska se zvýšenými zády a okraji desky.
* zemní plyn G20, (propan-butan G30/G31)
| Napájení | plyn |
|---|---|
| Příkon | 5,5 kW |
| Šířka | 620 mm |
| Hloubka | 510 mm |
| Výška | 235 mm |
| Hmotnost | 22,5 kg |
| Kontaktní plocha | ocelová deska |
| Odkapová miska | ano |
| Ovládání | mechanické |
| Provedení grilu | plynový |
| Spodní deska | hladká |
| Provedení zařízení | nerezové |
| Regulace grilovacích zón | 2 |
| Rozměr grilovací desky | 583 x 395 mm |
| Spotřeba plynu | G20: 0,59 m³/h, G30/31: 430 g/h |
| Tloušťka desky | 6 mm |
| Zapalování | piezzo |