Unikátní systém rychlé výměny jednotky PLUG-IN pro snadnou, rychlou výměnu, opravu a připojení k elektronice řízení (výrazné snížení času a nákladu na servis). Tropikalizovaná kondenzační jednotka (do okolní teploty +43 °C) s optimálním prostorem pro chlazení agregátu. Výparník s antikorozním povlakem a účinkem, dvojitým vakuovým cyklem pro zvýšení účinnosti chladícího systému a výkonu. Pravidelný a kalibrovaný průtok vzduchu zajišťuje dokonalou rovnoměrnost nastavené teploty pro všechny police (mrazící i chladící modely). Systém Coldline pro rychlé, ale šetrné odtávání s minimálním tepelným výkyvem zabraňujícím poškození uložených potravin a výrazně snižujícím spotřebu energie.
Mrazící stůl TA09/1B s deskou a zadním lemem
81 917,00 Kč 67 700,00 Kč bez DPH
Unikátní systém rychlé výměny jednotky PLUG-IN pro snadnou, rychlou výměnu, opravu a připojení k elektronice řízení (výrazné snížení času a nákladu na servis). Tropikalizovaná kondenzační jednotka (do okolní teploty +43 °C) s optimálním prostorem pro chlazení agregátu…
Katalogové číslo: 6171500TA
Kategorie: Chladící a mrazící stoly, Uncategorized
| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
|---|---|
| Příkon | 525 W |
| Délka | 820 mm |
| Hmotnost | 95 kg |
| Chladivo | R290 |
| Druh chlazení | ventilované |
| Hloubka s deskou (bez desky) | 700 (680) mm |
| Klimatická třída | 5 |
| Počet dveří / roštů | 1x plné / 1 |
| Odpařování kondenzátu | automatické |
| Ovládání | elektronické s displejem |
| Počet sekcí | 1 |
| Počet zásuvek | 0 |
| Provedení vnitřní / vnější | nerez / nerez |
| Regulace teploty | -15°/-22 °C |
| Rozměr roštu | GN 1/1 (325 x 520) |
| Spotřeba energie | 1278 kWh |
| Teplota okolí (min./max.) | 0/+43°C |
| Třída energetické učínnosti | C |
| Typ stolu | mrazící |
| Výška s deskou (bez desky) | 850 (810) mm |
| Způsob odtávání | automatické |
Related Products
137 819,00 Kč 113 900,00 Kč bez DPH
65 884,50 Kč 54 450,00 Kč bez DPH
61 105,00 Kč 50 500,00 Kč bez DPH


