Robustní celonerezové provedení, odkapová miska, kontaktní plochy – litina s nepřilnavým povrchem, přesná regulace teploty ohřevu a kontrolka chodu.
- Materiál: nerez, litina
- Ovládání: mechanické
- Gril. plochy: hladká, rýhovaná, kombi
10 285,00 Kč 8 500,00 Kč bez DPH
Robustní celonerezové provedení, odkapová miska, kontaktní plochy – litina s nepřilnavým povrchem, přesná regulace teploty ohřevu a kontrolka chodu.
Robustní celonerezové provedení, odkapová miska, kontaktní plochy – litina s nepřilnavým povrchem, přesná regulace teploty ohřevu a kontrolka chodu.
| Napájení | 230 V |
|---|---|
| Příkon | 1,8 kW |
| Šířka | 400 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Výška | 240 mm |
| Hmotnost | 20 kg |
| Grilovací deska horní | 255 x 245 mm |
| Grilovací deska spodní | 255 x 245 mm |
| Kontaktní plocha | litina |
| Odkapová miska | ano |
| Ovládání | mechanické |
| Provedení grilu | elektrický |
| Horní deska | rýhovaná |
| Spodní deska | rýhovaná |
| Provedení zařízení | nerezové |
| Regulace ohřevu | 1 |
| Regulace teploty | 0 až 250 °C |