Elektrická stolička v celonerezovém provedení, robustní litinová plotna o průměru 400 mm vhodná pro hrnce až do obsahu 100 litrů. Regulace výkonu v rozmezí 1 až 6. Výškově stavitelné nohy.
- Materiál: nerez
- Průměr plotny: 400 mm
- Výkon: 5 kw
26 365,00 Kč 21 789,26 Kč bez DPH
Elektrická stolička v celonerezovém provedení, robustní litinová plotna o průměru 400 mm vhodná pro hrnce až do obsahu 100 litrů. Regulace výkonu v rozmezí 1 až 6. Výškově stavitelné nohy.
Elektrická stolička v celonerezovém provedení, robustní litinová plotna o průměru 400 mm vhodná pro hrnce až do obsahu 100 litrů. Regulace výkonu v rozmezí 1 až 6. Výškově stavitelné nohy.
| Napájení | 400 V |
|---|---|
| Příkon | 5 kW |
| Šířka | 580 mm |
| Hloubka | 580 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hmotnost | 25 kg |
| Počet ploten | 1x Ø 400 mm |
| Zatížení | max. 100 kg |