| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
|---|---|
| Příkon | 172 W |
| Délka | 1342 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hmotnost | 120 kg |
| Agregát umístěn | vlevo |
| Chladivo | R600a |
| Druh chlazení | ventilované |
| Energetická třída | C |
| Klimatická třída | 4 |
| Min. a max. teplota okolí | 0°C / +32°C |
| Počet dveří / roštů | 0 / 0 |
| Ovládání | elektronické s displejem |
| Počet sekcí | 2 |
| Počet zásuvek | 4 |
| Provedení vnitřní / vnější | nerez / nerez |
| Regulace teploty | -2 až +8°C |
| Roční spotřeba energie | 752 kWh |
| Rozměr police | – |
| Typ stolu | chladící |
| Vrchní deska s dřezem | ne |
| Způsob odtávání | automatické |
Chladící stoly GTP-7-135-04 GREEN LINE 700
75 383,00 Kč 62 300,00 Kč bez DPH
Katalogové číslo: 6176407L
Kategorie: Chladící GREEN LINE
Related Products
81 433,00 Kč 67 300,00 Kč bez DPH
78 650,00 Kč 65 000,00 Kč bez DPH


