Skříně jsou vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli v robustním designu s dokonalou povrchovou úpravou. Zesílené stěny o tloušťce 60 mm pro menší výkyv teplot. Polyuretanová izolace s vysokou hustotou (40 kg/m³) bez CFC, vstřikovaná pod vysokým tlakem. Robustní plné dveře z nerezové oceli s ergonomickou dokonale integrovanou rukojetí zajišťující praktické otevírání dveří (zabrání sběru prachu a nečistot). Závěsy dveří s automatickým návratem pro dokonalé uzavření, které minima- lizují teplotní ztráty.
Chladící skříň prosklená GCP-1402
93 654,00 Kč 77 400,00 Kč bez DPH
Skříně jsou vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli v robustním designu s dokonalou povrchovou úpravou. • Zesílené stěny o tloušťce 60 mm pro menší výkyv teplot. Polyuretanová izolace s vysokou hustotou (40 kg/m³) bez CFC, vstřikovaná pod vysokým..
Katalogové číslo: 6171299
Kategorie: Prosklené dveře
| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
|---|---|
| Příkon | 158 W |
| Obsah | 1400 litrů |
| Šířka | 1318 mm |
| Hloubka | 842 mm |
| Výška | 2040 mm |
| Hmotnost | 150 kg |
| Chladivo | R600a |
| Druh chlazení | ventilované |
| Energetická třída | C |
| Klimatická třída | 4 |
| Otevírání dveří | levé |
| Ovládání | elektronické |
| Počet dveří | 2 (prosklené) |
| Počet zásuvů / roštů | 23 + 23 / 3 + 3 |
| Provedení dveří | křídlové |
| Provedení vnitřní / vnější | nerez/ nerez / sklo |
| Regulace teploty | -2 až +8°C |
| Roční spotřeba energie | 548 kWh |
| Rozměr police | GN 2/1 (650×530 mm) |
| Teplota okolí (min./max.) | 0/+32°C |
| Typ skříně | vertikální chladící |
| Ventilátor | 1 |
| Zámek dveří | ano |
| Způsob odtávání | automatické |


