Vakuová balička UNIVERSAL

Kód: 15125
Neohodnoceno
Značka: Lavezzini
53 482 Kč 44 200 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

UNIVERSAL Těsnící lišta 300mm Kompaktní rozměry, vynikající technické parametry, celonerezové provedení vhodné pro profesionální gastronomické provozy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model Lavezzini Universal je navržen jako vstup do světa profesionálních vakuových komorových baliček. Výkonná zařízení výrobce Lavezzini jsou vhodná pro variabilní nasazení nejen v potravinářském průmyslu.

Model Universal je snadno rozpoznán pro svou vysoce kvalitní strukturu(rám vnějšího víka je z ušlechtilé oceli), extrémně vysokou pracovní kapacitu a především pro svou velice výhodnou pořizovací cenu. Vakuová balička má velice jednoduchou ale spolehlivou elektroniku. Může pracovat s různými druhy vakuových sáčku, vakuovat externí nádoby. Zesílená nerezová ocel, vakuovací komora s těsnící lištou je jednoduše vyjímatelná pro snadnou údržbu. Uvnitř vakuové komory se nachází speciální snadno odnímatelná deska, která slouží ke správnému umístění produktu a zkrácení doby trvání vakuovacího cyklu. Šikmá vložka slouží k vakuování tekutin.

 

Celkový rozměr – 370X530x270 H

Velikost komory – 310X350x120 H

Těsnící lišta – mm 300

Vývěva – Q = 6/7.2m3/h-OIL

Hmotnost – 32 Kg

Absorpce – W 350

Napětí – 230 V/50-60 Hz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Lavezzini vyrábí vakuové baličky s externím odsáváním, které jsou vybaveny olejovou nebo bez olejovou pumpou a komorové vakuové baličky výhradně s olejovou pumpou. Modely s olejovou pumpou se vyznačují vysokou výkonností a zejména stabilním výkonem při vysokém zatížení. Menší typy baliček jsou vhodné zejména pro vakuové balení potravin s nižším obsahem vody a bez podílu sypkých materiálů. Tekuté a sypké materiály lze vakuovat v komorových baličkách. Produktová řada nabízí vakuové baličky pro nenáročné občasné použití až po špičkové vakuové stroje do nejnáročnějších potravinářských a gastronomických provozů. Vybrané modely je možné doplnit speciálním gastro nástavcem pro vakuování potravin v gastronádobách se speciálním víkem vybaveným ventilem a těsněním.