Modulární varná technika

Kvalitní modulární varná technika je nedílnou součástí každé kuchyně. V naší nabídce naleznete kompletní řadu varné techniky modulové řady 600, 700 a 900 a 1100 (hloubka stroje v mm). Jedná se především o produkty značek Bertos, Asber a Fiamma.

zajímá mě to

Konvektomaty 

Konvektomaty jsou v současné době nesdílnou součástí moderní kuchyně. Při výstavbě nové kuchyně, jde především o dodávku konvektomatu, ve kterém kuchaři vykouzlí nepřeberné množství chutných a zdravých jídel. Konvektomat je moderní, multifunkční, úsporné a chytré zařízení, které by nemělo chybět v žádné profesionální kuchyni. Naše firma dodává konvektomaty značek Lainox.

zajímá mě to

Grily

Nabízíme grily gyros, grily na kuřata, kontakní grily, grilovací desky a plotny pro profesionální použití, ale toto gastro vybavení je výborným pomocníkem na přípravu šťavnatého a krásně propečeného grilovaného masa, zeleniny…

Zajíma mě to

Chladničky, mrazničky a vinotéky

Nabízíme kompletní sortiment chladícího zařízení pro restaurace, školní kuchyně a jídelny, řeznictví, pizzerie.

zajímá mě to

Termika

Termické stroje pro tepelnou úpravu potravin a produktů jako jsou např. indukční vařiče značky Scholl, infra lampy, kotlíky-termosy-boilery vhodné zvláště pro školní jídelny, mateřské školy, nemocnice, hotely atd. Párkovače, plynové vařiče, průmyslové kotle, regenerátory, toastery a topinkovače. Udírny a vodní lázně, zásobníky na talíře, transportní udržovací vozíky, nebo komory pro transport jídla.

zajímá mě to

Myčky nádobí & detergenty

Myčky nádobí a myčky skla. Profesionální myčky nádobí vynikají především krátkým mycím cyklem, vysokou spolehlivostí a dlouhou životností, úsporou vody.

zajímá mě to

Sklo

Ušlechtilý a ekologický materiál, který nikdo nikdy nepřekoná. 

Značky jako Bormioli Rocco, Luigi Bormioli, Duralex, Libbey

Zajíma mě to

Porcelán

Kultura stravování ukazuje vyspělost národa. Nešetřeme na nesprávných místech.

zajímá mě to

Chadící zařízení 

Vše pro chlazení. Od bufetového systému po výrobníky ledu.

Zajíma mě to

Pošlete nám zprávu