Servis

Nabízíme prodej, gastroservis a montáž veškerého gastronomického zařízení. Zaměřujeme se na konvektomaty, varné kotle, sporáky, fritézy, elektrické pece, zařízení na mytí nádobí a skla....

Všem svým klientům Gastprofit.cz poskytujeme velice rychlé servisní služby, jak záruční, tak samozřejmě i pozáruční. Kvalitní, rychlý a cenově dostupný gastroservis je základem spokojenosti našich stálých zákazníků.

Zajistíme:

  • záruční i pozáruční gastroservis veškerého zařízení v gastro provozu
  • preventivní prohlídky zařízení před začátkem provozu včetně revize elektro a plynových spotřebičů (školní jídelny, rychlá občerstvení, sezónní restaurace a další provozy)
  • dodávky nového zařízení včetně montáže, zaškolení obsluhy a následného servisu
  • dodávky mycí chemie nejen k myčkám, ale i pro použití do celé kuchyně
  • dodávky doplňkového sortimentu jako jsou talíře, příbory, skleničky, podnosy, gastronádoby, nože, síta a spousta dalších věcí potřebných pro provoz kuchyně 

Zařizujeme gastroservis na Moravě, Vysočině a v Praze!

Potřebujete gastro vybavení  či gastroservis pro profesionální kuchyně? Nebo jste něco v naší nabídce na shopu nenašli? Volejte +420 777 893 333 nebo pište info@gastprofit.cz.

 

Ceník servisních prací:

 

Práce servisního technika…….450,-Kč/hod.

Doprava servisního technika……7,-Kč/km

Dále poskytujeme dopravní paušály nebo individuální cenové podmínky dle dohody.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení