Projekce

Investice do návrhu a  gastro vybavení profesionální kuchyně – chcete-li do gastroprovozu se většinou nepohybují v řádech desetikorun, a tak je nutné si předem rozmyslet nejen nákup té správné varné technologie, myčky nádobí či dalšího gastro zařízení, ale také celou koncepci  profi kuchyně - chceteli  gastro projektu.. Jedině tak bude vaše profesionální kuchyně fungovat  tak, jak má, a vy nevyhodíte vaše investované peníze oknem.

  • Tvorba gastro projektu - návrhu profesionální kuchyně

Protože žádný gastro projekt vás nebude stát tolik peněz, kolik jich vyhodíte z okna, když jeho přípravu podceníte. Vytvořit funkční koncepci profesionální kuchyně celého gastro provozu, je poměrně náročné. I když se to nezdá, studuje se na vysokých školách. Pro získání kvalitního gastro projektu provozu jsme tu pro vás my - tým Gastprofit.cz. Máme potřebné znalosti i praktické zkušenosti z jednotlivých provozů, znalost hygienických norem a vždy samozřejmě také zohlednění specifických požadavků a potřeb daného gastro zařízení.

Při řešení kompletních provozů běžně postupujeme v těchto základních krocích.

1) v přípravné fázi navrhneme nejvhodnější dispoziční řešení budoucího provozu, kde klademe velký důraz na praktickou funkčnost profesionálních kuchyní včetně výběru vhodných gastro technologií. Vizualizace návrhu v pohledu 3D.

2) dokážeme zařídit financování celého projektu ve spolupráci s našimi finančními partnery a to pomocí leasingu nebo úvěru, ve chvíli, kdy jsou veškeré náležitosti dohodnuty, tak následuje podpis smlouvy a její následné plnění. Naším pratnerem v oblasti financování je společnost Euroleasing CZ.

3) dodávka a montáž gastronomického zařízení je pouze předkrokem řádného a velice důkladného proškolení, jak technologie správně a efektivně používat a udržovat.

Všem svým klientů poskytujeme i velice rychlé servisní služby  neboli gastroservis, jak záruční, tak samozřejmě i pozáruční. Kvalitní, rychlý a cenově dostupný gastroservis je základem spokojenosti našich stálých klientů.

Potřebujete gastro vybavení pro profi kuchyně? Nebo jste něco v naší nabídce na shopu nenašli? Volejte +420 777 893 333 nebo pište info@gastprofit.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení