O nás

Společnost GAST-PROFIT s.r.o. je dodavatelem kompletního vybavení pro gastronomické provozy. Na základě vašich poptávek Vám poradíme vhodné řešení a zpracujeme Vám na tyto produkty velice výhodnou, cenovou kalkulaci. Dále se postaráme o dopravu a instalaci objednaného zboží. K dodávanému zboží poskytujeme záruční i pozáruční servis, který zaručí jeho bezproblémový chod.

 • Kuchyňské roboty

Malé i velké kuchyňské roboty - univerzální a stolní roboty, ale také  hnětače, mixéry a drtiče, nářezové stroje, lisy a odšťavňovače.

 • Modulární varná technika

Kvalitní modulární varná technika je nedílnou součástí každé kuchyně. V naší nabídce naleznete kompletní řadu varné techniky modulové řady 600, 700 a 900 a 1100 (hloubka stroje v mm). Jedná se především o produkty značek Bertos, Asber a Fiamma.

 • Konvektomaty

Konvektomaty jsou v současné době nesdílnou součástí moderní kuchyně. Při výstavbě nové kuchyně, jde především o dodávku konvektomatu, ve kterém kuchaři vykouzlí nepřeberné množství chutných a zdravých jídel. Konvektomat je moderní, multifunkční, úsporné a chytré zařízení, které by nemělo chybět v žádné profesionální kuchyni. Naše firma dodává konvektomaty značek Lainox.

 • Grily

Nabízíme grily gyros, grily na kuřata, kontakní grily, grilovací desky a plotny pro profesionální použití, ale toto gastro vybavení je výborným pomocníkem na přípravu šťavnatého a krásně propečeného grilovaného masa, zeleniny...

 • Pece, mikrovlnky, fritézy, sporáky

Zavítejte do našich podkategorií, kde se Vám zajisté strefíme do vkusu nebo Vaší představy - jsou zde nejprodávanější produkty na trhu.

 • Termika

Termické stroje pro tepelnou úpravu potravin a produktů jako jsou např. indukční vařiče značky Scholl, infra lampy, kotlíky-termosy-boilery vhodné zvláště pro školní jídelny, mateřské školy, nemocnice, hotely atd. Párkovače, plynové vařiče, průmyslové kotle, regenerátory, toastery a topinkovače. Udírny a vodní lázně, zásobníky na talíře, transportní udržovací vozíky, nebo komory pro transport jídla.

 • Kávovary a čokoládové fontány

Kávovary a čokoládové fontány pro restaurace, kavárny, jídelny a kancelářeské prostory. Kávovary pro přípravu espresso kávy, instantní zařízení pro přípravu několika druhů kávy, horké čokolády, čaje.

 • Chladničky, mrazničky a vinotéky

Nabízíme kompletní sortiment chladícího zařízení pro restaurace, školní kuchyně a jídelny, řeznictví, pizzerie.

 • Myčky nádobí

Myčky nádobí a myčky skla. Profesionální myčky nádobí vynikají především krátkým mycím cyklem, vysokou spolehlivostí a dlouhou životností, úsporou vody.

 • Detergenty
 • Gastronádoby, pánve, nože a inventář

 

Při realizaci nové kuchyně nebo rekonstrukci starší kuchyně Vám také provedeme vyměření prostoru kuchyně a podle potřeby navrhneme a vyrobíme nerezový nábytek přesně na míru tak, aby vyhovoval Vašim potřebám a hygienickým normám.

Dostupnost našich produktů služeb v kombinaci s profesionálním přístupem, jsou základem mimořádného meziročního nárůstu obratů společnosti GAST-PROFIT s.r.o.

.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Mgr. Martin Žák  - Jednatel společnosti

STRANA_1_PDF (1) (1)

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení