Zapomněl-la jste heslo?
 
 
 
Košík
 

Počet položek: 0

Celková cena: 0,00 Kč

 

GAST-PROFIT s.r.o.

Společnost GAST-PROFIT s.r.o. je dodavatelem kompletního vybavení pro gastronomické provozy. Na základě vašich poptávek Vám poradíme vhodné řešení a zpracujeme Vám na tyto produkty velice výhodnou, cenovou kalkulaci. Dále se postaráme o dopravu a instalaci objednaného zboží. K dodávanému zboží poskytujeme záruční i pozáruční servis, který zaručí jeho bezproblémový chod.

 

 • Kuchyňské roboty

Malé i velké kuchyňské roboty - univerzální a stolní roboty, ale také  hnětače, mixéry a drtiče, nářezové stroje, lisy a odšťavňovače.

 

 • Modulární varná technika

Kvalitní modulární varná technika je nedílnou součástí každé kuchyně. V naší nabídce naleznete kompletní řadu varné techniky modulové řady 600, 700 a 900 a 1100 (hloubka stroje v mm). Jedná se především o produkty značek Bertos, Asber a Fiamma.

 

 • Konvektomaty

Konvektomaty jsou v současné době nesdílnou součástí moderní kuchyně. Při výstavbě nové kuchyně, jde především o dodávku konvektomatu, ve kterém kuchaři vykouzlí nepřeberné množství chutných a zdravých jídel. Konvektomat je moderní, multifunkční, úsporné a chytré zařízení, které by nemělo chybět v žádné profesionální kuchyni. Naše firma dodává konvektomaty značek Lainox, Rational, Primax a Asber.

 

 • Grily

Nabízíme grily gyros, grily na kuřata, kontakní grily, grilovací desky a plotny pro profesionální použití, ale toto gastro vybavení je výborným pomocníkem na přípravu šťavnatého a krásně propečeného grilovaného masa, zeleniny...

 

 • Pece, mikrovlnky, fritézy, sporáky

Zavítejte do našich podkategorií, kde se Vám zajisté strefíme do vkusu nebo Vaší představy - jsou zde nejprodávanější produkty na trhu.

 

 • Termika

Termické stroje pro tepelnou úpravu potravin a produktů jako jsou např. indukční vařiče značky Scholl, infra lampy, kotlíky-termosy-boilery vhodné zvláště pro školní jídelny, mateřské školy, nemocnice, hotely atd. Párkovače, plynové vařiče, průmyslové kotle, regenerátory, toastery a topinkovače. Udírny a vodní lázně, zásobníky na talíře, transportní udržovací vozíky, nebo komory pro transport jídla.

 

 • Kávovary a čokoládové fontány

Kávovary a čokoládové fontány pro restaurace, kavárny, jídelny a kancelářeské prostory. Kávovary pro přípravu espresso kávy, instantní zařízení pro přípravu několika druhů kávy, horké čokolády, čaje.

 

 • Chladničky, mrazničky a vinotéky

Nabízíme kompletní sortiment chladícího zařízení pro restaurace, školní kuchyně a jídelny, řeznictví, pizzerie.

 

 • Myčky nádobí

Myčky nádobí a myčky skla. Profesionální myčky nádobí vynikají především krátkým mycím cyklem, vysokou spolehlivostí a dlouhou životností, úsporou vody.

 

 • Detergenty
 • Gastronádoby, pánve, nože a inventář

 

Nabízíme Vám také dodávky našich produktů  z e-shopu Gast-profit.cz formou náhradního plnění.

Při realizaci nové kuchyně nebo rekonstrukci starší kuchyně Vám také provedeme vyměření prostoru kuchyně a podle potřeby navrhneme a vyrobíme nerezový nábytek přesně na míru tak, aby vyhovoval Vašim potřebám a hygienickým normám.

Dostupnost našich produktů služeb v kombinaci s profesionálním přístupem, jsou základem mimořádného meziročního nárůstu obratů společnosti GAST-PROFIT s.r.o.

.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Mgr. Martin Žák  - Jednatel společnosti

 

 

 

 

Nahoru

 
 
 
 
Kategorie
 
Rychlý kontakt
 
Novinky e-mailem

 
 

Nejsledovanější

Myčka nádobí KRUPS profi K560E

Myčka nádobí KRUPS profi K560E Myčka nádobí KRUPS profi K560E


cena: 48 303,00 Kč
 

Vitrína na zákusky

Vitrína na zákusky Vitrína na zákusky


cena: 12 100,00 Kč
 
 
 
Novinky

24.10.2017 Nezbytnost profi kuchyně – vakuová balička!!! Vzduch to je úhlavní nepřítel čerstvých potravin...

07.06.2017 Máme OFYRY!!! Horlivě chystáme na našem e-shopu nový...

Kompletní přehled »

 

Výprodej a bazar

 

Nově nabízíme