Zapomněl-la jste heslo?
 
 
 
Košík
 

Počet položek: 0

Celková cena: 0,00 Kč

 

Máme OFYRY!!!

Horlivě chystáme na našem e-shopu nový produkt .......ano, je to OFYR! Respektive jich bude více typů a také Vás čeká mnoho příslušenství...

Novinka v ČR, venkovní ohniště (gril), nahoře s ocelovou plotnou. OFYR - plotna se ohněm rozpálí a vy na ní můžete hned začít vařit či grilovat. OFYR hřeje, takže najde využití během všech ročních období. Jedná se o mimořádně společenský způsob venkovního vaření a grilování. 

Vaše příští zahradní sešlost bude připravena během několika málo minut - jen zapálíte oheň a zábava může začít. Během několika málo minut můžete navíc začít i grilovat. Jediné, co pro to musíte udělat, je nakoupit dobré suroviny. Protože samotné jídlo - celá jeho příprava a vaření - už bude součástí programu, do kterého se každý sám -  rád zapojí.

OFYR je vyroben tak, abyste se o něj nemuseli moc starat, proto je ideální na zahradu. Můžete ho nechat venku po celoročně a vyčístíte ho i velmi jednoduše. 

Vaření na OFYRu můžeme jen a jen opravdu doporučit - sami jsme si jej vyzkoušeli a doporučili dál do dalších gastroprovozů! Vařit na něm zvládne opravdu každý (a to nemusíte být profesionál), přitom ale splňuje podmínky pro profesionální gastronomii. Je to skvělá volba pro současný trend společenského vaření pod "širákem" kdekoliv na zemi.

 

Jste již teď na něj zvědaví? Potřebujete doplnit konkrétní informaci? Volejte 777 893 333..

 

 

 

 

 

 

 

Nahoru

 
 
 
 
Kategorie
 
Rychlý kontakt
 
Novinky e-mailem

 
 

Nejsledovanější

Myčka nádobí KRUPS profi K560E

Myčka nádobí KRUPS profi K560E Myčka nádobí KRUPS profi K560E


cena: 48 303,00 Kč
 

Vitrína na zákusky

Vitrína na zákusky Vitrína na zákusky


cena: 12 100,00 Kč
 
 
 
Novinky

24.10.2017 Nezbytnost profi kuchyně – vakuová balička!!! Vzduch to je úhlavní nepřítel čerstvých potravin...

07.06.2017 Máme OFYRY!!! Horlivě chystáme na našem e-shopu nový...

Kompletní přehled »

 

Výprodej a bazar

 

Nově nabízíme