Zapomněl-la jste heslo?
 
 
 
Košík
 

Počet položek: 0

Celková cena: 0,00 Kč

 

Vybavení profesionální kuchyně

Investice do gastro vybavení profesionální kuchyně – chcete-li do gastroprovozu se většinou nepohybují v řádech desetikorun, a tak je nutné si předem rozmyslet nejen nákup té správné varné technologie, myčky nádobí či dalšího gastro zařízení, ale také celou koncepci  profi kuchyně. Jedině tak bude váš kuchyňský provoz fungovat  tak, jak má, a vy nevyhodíte vaše investované peníze oknem.

 

  • Konvektomat a varný kotel = gastro zařízení, bez kterého to ve velkokuchyních nejde

Gastro vybavení, které naleznete na našem eshopu. Naleznete u nás vše od naprostého základu každé velkokuchyně - varných technologií, jako jsou varné kotle a konvektomaty, které se používají k přípravě velké většiny jídel a pokrmů, až po zdánlivé drobnosti jako jsou gastro nádoby, pánve nože apod.

Vedle vysoce profesionálních strojů určených pro profesionální kuchyně u nás můžete zakoupit třeba v poslední době také tolik oblíbený konvektomat pro domácnost, ve kterém lze připravovat maso, přílohy i mnoho dalších jídel.

Nabízíme konvektomaty pro náročné i méně náročné vaření – konvektomaty značek Lainox, Unox, Primax, Asber, Rational.

 

Myčky nádobí najdete na našem shopu v celé řadě provedení – nabízíme menší barové myčky i myčky - giganty. Tyto profesionální myčky nádobí  můžeme rozdělit do základních kategorií, kterými jsou myčky bílého nádobí, myčky černého nádobí a myčky skla.

Dále v nabídce e-shopu figuruje kategorie kuchyňské roboty, jako třeba velkokapacitní škrabky na brambory a zeleninu, krájecí desky a vály, hnětače, mixéry atd..

 

  • Tvorba projektu

Protože žádný projekt vás nebude stát tolik peněz, kolik jich vyhodíte z okna, když jeho přípravu podceníte. Vytvořit funkční koncepci kuchyně, natož velkokuchyně a celého gastro provozu, je poměrně náročné. I když se to nezdá, studuje se na vysokých školách. Pro získání kvalitního projektu gastro provozu jsme tu pro vás my. Máme potřebné znalosti i praktické zkušenosti z jednotlivých provozů, znalost hygienických norem a vždy samozřejmě také zohlednění specifických požadavků a potřeb daného gastro zařízení.

 

Potřebujete gastro vybavení pro profesionální kuchyně? Nebo jste něco v naší nabídce na shopu nenašli? Volejte +420 777 893 333 nebo pište info@gastprofit.cz.

 

Příjemné nakupování přeje tým Gasprofit.cz!

 

Nahoru

 
 
 
 
Kategorie
 
Rychlý kontakt
 
Novinky e-mailem

 
 

Nejsledovanější

Myčka nádobí KRUPS profi K560E

Myčka nádobí KRUPS profi K560E Myčka nádobí KRUPS profi K560E


cena: 48 303,00 Kč
 

Vitrína na zákusky

Vitrína na zákusky Vitrína na zákusky


cena: 12 100,00 Kč
 
 
 
Novinky

24.10.2017 Nezbytnost profi kuchyně – vakuová balička!!! Vzduch to je úhlavní nepřítel čerstvých potravin...

07.06.2017 Máme OFYRY!!! Horlivě chystáme na našem e-shopu nový...

Kompletní přehled »

 

Výprodej a bazar

 

Nově nabízíme