Myčky nádobí a skla KRUPPS myčky skla FLE209E

Kód: 14939
Neohodnoceno
Značka: Krupps
70 059 Kč 57 900 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Inovativní dotykový displej s tvrzeným sklem.

Systém spuštění cyklu "PUSH TO START".

Samočisticí cyklus na konci dne.

Plášť je vyroben výhradně z oceli AISI 304.

Systému Acquatech.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Modely řady FULL představují speciální technologii, která je schopna provést úplnou nebo částečnou výměnu čisté vody v každém cyklu mytí pro hygienu a nevídaný lesk. K dispozici s různým příslušenstvím, od verze s automatickým změkčovačem vody až po ten se systémem Acquatech, který zajišťuje konstantní teplotu a tlak, je řada Full tím správným řešením pro nejnáročnější zákazníky. Inovativní dotykový displej s tvrzeným sklem UNIKO umožňuje jednoduchou a intuitivní práci, od volby nejvhodnějšího mycího cyklu až po jeho řízení průběhu, stejně jako neustále snadno monitorovat stav myčky nádobí. Široká škála pracích cyklů činí myčku přizpůsobitelnou podle vašich potřeb. Konstantní samodiagnostika umožňuje minimalizovat prostoje stroje, okamžitě varuje díky řídicímu systému Wi-Fi IKLOUD, díky kterému máte možnost na dálku změnit parametry myčky nádobí a vyřešit situaci co nejrychleji.Samočisticí cyklus na konci dne čistí myčku a vyprázdní horkou vodu, čímž zabraňuje usazování vodního kamene. Standardní dvojitý dávkovač mycího a oplachového prostředku zajišťuje nejlepší výsledek každého mycího cyklu s velkými úsporami díky přesnému dávkování spravovanému elektronickou kartou; vzhledem k tomu, že tvarovaná mycí a oplachovací ramena zajišťují vysokou spolehlivost a trvanlivost. Funkce Thermo-stop zkontroluje, zda mytí a oplachování začínají pouze tehdy, když je dosaženo požadované teploty. Plášť je vyroben výhradně z oceli AISI 304.

Rozměry - (mm) - 470x535x760h

Počet košů/hod.- (+55°C) Max 40

Výška skla max . - 275 mm

Výška talířů max. - 295 mm

Příkon vany/bojleru - 1,4kW - 5lt

Objem vany/bojleru - 4,5kW - 6,1lt

Mycí čerpadlo - 0,26kW / 0,35Hp

Celkový příkon - 4,76kW / 16A - 400V3N+T 50Hz

Standardní vstupní napětí - 400V3N+T 50Hz

Doporučená teplota vody - +55°C

Spotřeba vody na cyklus (zapínaný tlak 2 BAR) - ~5lt (celkový cyklus doplňování) ~2,5lt (cyklus částečného doplňování)

 

Nastavitelný dávkovač mycích a oplachových prostředků – Elektrický

Acquatech systém opláchnutí

Vestavěné odtokové čerpadlo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost KRUPPS, italská, ryze rodinná firma, vyrábí již více jak 40 let mycí stroje na sklo, nádobí, černé nádobí a tunelové automaty. Portfolio se aktuálně skládá ze 7 produktových řad, které se od sebe liší vybaveností, ovládáním a volitelným příslušenstvím.Zkušenosti, kvalita, výkon, spolehlivost - to jsou silné stránky produktů Krupps, díky nimž jsou úspěšné a oblíbené u mnoha zákazníků
KRUPPS vždy věnovala věnovala pozornost životnímu prostředí, účinnosti mytí a úsporám energie. Již dlouhou dobu společnost navrhuje a vyrábí tzv. "eco-friendly" zařízení, jehož podstatou je snížení energetické náročnosti a zvýšení ohleduplnosti k životnímu prostředí. Od doby zrodu konceptu "ECOLOGYCARE" společnost dosáhla certifikace garantující nízký dopad na životní prostředí a vyšší úsporu vody a energie. Právě výzkum a vývoj hraje důležitou roli v historii a rozvoji společnosti a zároveň vytváří závazek ke tvorbě nových koncepcí splňujících nejpřísnější normy a standardy.