Zapomněl-la jste heslo?
 
 
 
Košík
 

Počet položek: 0

Celková cena: 0,00 Kč

 

Nářezové stroje

 

Nářezové stroje  se jako kuchyňský robot hodí do kuchyní, řeznictví, restaurací, a jiných gastro provozů - snáší nepřetržitou zátěž a mají přesný řez. Nářezové stroje mají dvojí rozdělení dle průměru a pohonu kotouče a dle uložení pracovní desky. Při výběru nářezového stroje je vždy nutno pečlivě vybrat typ nářezového stroje, který bude pro váš gastro provoz vhodný. Je důležité znát množství krájených potravin a ideální je i mít poředstavu o poměru krájených uzenin a sýrů. Nářezové stroje musí být  také vybaveny bezpečnostními prvky a kryty. Součástí nářezového stroje bývá integrované brusné složení (to umožňuje obsluze dle potřeby nabrousit kotouč nářezového stroje).

Důležitým parametrem nářezového stroje je průměr kotouče a způsob pohonu kotouče. Podle toho dělíme nářezové stroje na a) řemenové (přenos pohybu řemínkovým převodem) a b) šnekové nářezové stroje (přenos pohybu ozubeným kolem). Pro větší provozy doporučujeme volit variantu poloautomatických a automatických nářezových strojů či nářezových strojů s kolmou nebo šikmou pracovní deskou.

Tyto kuchyňské roboty - nářezové stroje najdou své využití v běžných domácnostech tak i gastro provozech. Bohatá nabídka v této kategorii zahrnuje nejrůznější přístroje, na všechny druhy tradičního krájení. Můžeme vybírat kuchyňské roboty - nejrůznější kráječe, např. kráječe chleba, kráječe knedlíků, ovoce, zeleniny i sýra.  Zvládají krouhání, strouhání, plátkování, vlnkování, nudličkování, kostičkování atd., stačí si jen vybrat podle našich potřeb. A jaký by měl kráječ být? Musí nakrájet co největší množství surovin, měl by být vyroben z kvalitních materiálů, které zaručí jeho dlouhou životnost. Velmi důležitá je také snadná údržba. Usnadněte si práci i vy, a šetřete svůj drahocenný čas v kuchyni. S kvalitními kráječi bude příprava jídla doslova hračkou ve vašem gastroprovozu.

 

Potřebujete pomoci s návrhem vaší profesionální kuchyně? Rádi Vám vypracujeme Váš gastro projekt na míru!

Ke všem produktům  na našem  e-shopu poskytujeme i kompletní gastroservis.

 

Je nám líto, ale žádný takový produkt nebyl nalezen.

 
 
 
Kategorie
 
Rychlý kontakt
 
Novinky e-mailem

 
 

Nejsledovanější

Myčka nádobí KRUPS profi K560E

Myčka nádobí KRUPS profi K560E Myčka nádobí KRUPS profi K560E


cena: 48 303,00 Kč
 

Vitrína na zákusky

Vitrína na zákusky Vitrína na zákusky


cena: 12 100,00 Kč
 
 
 
Novinky

24.10.2017 Nezbytnost profi kuchyně – vakuová balička!!! Vzduch to je úhlavní nepřítel čerstvých potravin...

07.06.2017 Máme OFYRY!!! Horlivě chystáme na našem e-shopu nový...

Kompletní přehled »

 

Výprodej a bazar

 

Nově nabízíme