Zapomněl-la jste heslo?
 
 
 
Košík
 

Počet položek: 0

Celková cena: 0,00 Kč

 

Mixéry a drtiče

V této podkategorii nabízíme několik typů mixérů a to tyčových, barových, ručních…lze v nich umixovat různé druhy surovin (ovoce, zelenina, maso, ořechy), takže vám velice usnadní práci v kuchyni....

 

Tento kuchyňský robot - mixér je skvělý pomocník v kuchyni, který Vám může ulehčit spoustu práce. Rozmixuje a naseká, co je v kuchyni potřeba. Jeden kvalitní mixér nahradí i několik kuchyňských spotřebičů. Mixéry dělíme na ruční, tyčové, stolní a sekáčky....

Kuchyňský robot - stolní mixér zajistí dokonalé rozmixování surovin, pyšní se jednoduchou a pohodlnou obsluhou, údržbou bezesporu. Tělo je tvořeno motorem, na které je postavena odnímatelná plastová, skleněná nebo nerezová ocelová nádoba s víčkem. Sloužící především pro přípravu koktejlů, omáček, polévek, pyré. Mix probíhá v uzavřené nádobě, nehrozí tak znečištění okolí.

Ruční mixéry jsou přenosné kuchyňské roboty, určené pro použití v ruce. Mají několik stupňů rychlosti, obsahují i další příslušenství.

Tyčové mixéry mají sekací čepele  na konci válcovitého těla, která se při mixování ponoří do potravin určených k sekání. Tento všestranný pomocník si poradí se šleháním, sekáním a samozřejmě i drcením ledu. Můžete jej použít jednoduše rovnou v hrnci, bez složitého přelévání a špinění dalšího kuchyňského nádobí.

Barové mixéry jsou určeny do nejrůznějších gastro provozoven, jako jsou bary, kavárny, cukrárny. Hodí se pro výrobu našlehaných nápojů, míchaných nápojů a koktejlů. U některých modelů barových mixérů najdeme i pohodlný kohoutek k čepování mixovaného drinku.

Sekáčky jsou určeny pro sekání zeleniny a ovoce, některé zvládnou nasekat dokonce i maso. Sekáčky nezaberou moc místa a jsou velice jednoduché na jejich obsluhu.

 

Potřebujete pomoci s návrhem vaší profesionální kuchyně? Rádi Vám vypracujeme Váš gastro projekt na míru!

Ke všem produktům  na našem  e-shopu poskytujeme i kompletní gastroservis.

 

Je nám líto, ale žádný takový produkt nebyl nalezen.

 
 
 
Kategorie
 
Rychlý kontakt
 
Novinky e-mailem

 
 

Nejsledovanější

Myčka nádobí KRUPS profi K560E

Myčka nádobí KRUPS profi K560E Myčka nádobí KRUPS profi K560E


cena: 48 303,00 Kč
 

Vitrína na zákusky

Vitrína na zákusky Vitrína na zákusky


cena: 12 100,00 Kč
 
 
 
Novinky

24.10.2017 Nezbytnost profi kuchyně – vakuová balička!!! Vzduch to je úhlavní nepřítel čerstvých potravin...

07.06.2017 Máme OFYRY!!! Horlivě chystáme na našem e-shopu nový...

Kompletní přehled »

 

Výprodej a bazar

 

Nově nabízíme