Kráječ chleba MHS PREMIUM

Kód: 1290551
Neohodnoceno
374 979 Kč 309 900 Kč bez DPH
Na dotaz
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Potřebujete nakrájet bochník chleba či například veku na tenké krajíce a plátky? S vysoce výkonným, hygienickým a tichým kráječem chleba MHS PREMIUM od německé firmy MHS Schneidetechnik to není problém. Do tohoto špičkového stroje je možné vložit zmíněné pečivo o maximální délce až 390 mm, šířce 320 mm a výšce 140–160 mm. Pečivo pod ochranným krytem k inovativnímu cirkulárnímu noži posouvá speciální unášeč. Zavřením úchytky bude pečivo fixované.

Průměr nože je 420 mm. Vyroben je z extrémně odolné čepeli (speciální vrstva a originální ošetření MHS). Sílu krajíce si můžete libovolně a snadno nastavit po 0,5 mm na displeji jednoduché membránové klávesnice od 4-24 mm. Možnost zvolení funkce dělení a půlení bochníků, dále funkce pro krájení určitého počtu řezů.

 

Hlučnost a provedení

Po nakrájení pečiva je před dalším krájením nutné nařezané plátky z přístroje odejmout. Vkládací a odebírací klapka prochází skrz přístroj. Při řezání je velice tichý. Speciální MHS čepel zabraňuje vzniku hluku již od počátku celého řezání. Vzhledem k bezolejovému řezání, zadní, bez nutnosti použití nástrojů odnímatelné stěně (jednoduchá údržba lopatek a řezné komory – stačí pouze otočit šroubovací klíč a komoru vymést) a pozici kotouče, se stroj snadno čistí.

Rozřeže téměř každý druh pečiva včetně teplého. Je dobře přístupný a velice bezpečný. Oplývá vysokým hygienickým standardem a je opatřen odsávacím zásobníkem s otvory na drobky. Doporučujeme vždy jednou za čas vyprázdnit zásuvku na drobky z nakrájeného pečiva, kvůli zachování životnosti stroje. Součástí kráječe je také STOP tlačítko, v případě nutnosti zastaví chod krájení. Elektrika a motor jsou hermeticky zapouzdřeny v řezné komoře.

 

Pohon

Pohon cirkulárního nože s frekvenčním měničem, který chrání mechanické součástky, je zajišťován napájením o 400 V a příkonem 1,2 kW. Kráječ chleba je opláštěn nerezovou ocelí. Ideální pro prodejny.

  • Bezpečné posouvání pečiva
  • Volba počtu plátků
  • Funkce půlení chleba
  • Krájení pouze do půlky
  • Max. řezný výkon 140 plátků / min.
  • Nastavitelná tloušťka plátků
  • Maximální délka bochníku 390 mm
  • Maximální šířka bochníku 320 mm
  • Maximální výška bochníku 140-160 mm
  • Rozměry (š × h × v) - 840 × 702 × 1 140 mm

Technické parametry

Kráječ chleba MHS PREMIUM

Kráječ chleba MHS PREMIUM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: